Instagram Tv İzlenme Satın Al

Instagram Tv İzlenme Satın Al

Instagram kullanıcılarına yeni deneyimler sunmaya devam ediyor. Sürekli kendini geliştiren platform, kullanıcılarına birbirinden özel deneyimler sunuyor ve artık Instagram Tv ya da diğer adıyla IGTV hizmetinden yararlanılabiliyor. Daha fazla kişiye ulaşmak ve daha fazla etkileşime girmek için kullanıcılar Instagram Tv uygulamasını tercih edebiliyorlar. Bizler de uzun zamandır profesyonel olarak Instagram Tv izlenme satın al hizmeti veriyor, IGTV paylaşımlarınızın daha çok kişi tarafından görüntülenmesini, daha fazla takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik satın alma uygulamasından sonra yapacağınız bütün işlemler, hesabınızın kontrolü tamamen sizde olacaktır.

Kolay ve Güvenilir Instagram Tv İzlenme Satın Al

Sosyal medya bayilik paneli tamamen kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Bu bakımdan sitemizden işlem yapmak ve satın alım yapmak için atmanız gereken adımlar şunlardır:

·        İlk olarak sosyal medya bayilik paneli üzerinden şifre vermeden, tamamen ücretsiz üye olabilirsiniz.

·        Üye olup bakiye yükleyerek SSM panel üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

·        API ile kendi sisteminiz arasında bağlantı oluşturabilir, müşterilerinize kolayca hizmet verebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden bakiye yüklemelerinizi günün her anında yapabilir, mobil ödeme, kredi kartı, banka kartı ya da havale ile yükleme yapabilirsiniz.

Instagram Tv İzlenme Satın Almanın Kazandıracakları

Çoğu kişi Instagram’daki normal videolar ile IGTV videolarının aynı olduğunu düşünürler. Fakat bunlar birbirinden farklıdır. Bu yüzden hesabınızın daha fazla etkileşime girmesi için hem normal videoları hem de IGTV videolarını kullanabilirsiniz.

Aslında bu özellik hikaye paylaşımlarının niteliği anlamına gelir. Hikaye paylaşımlarındaki video paylaşımında belli bir süre kısıtlaması vardır. Bu süreyi geçen videolarınızı paylaşamıyorsunuz. Dolayısıyla takipçilerinizle sadece belli süreli videolar paylaşabiliyorsunuz. Fakat Instagram Tv video paylaşımlarında daha uzun videolar paylaşabiliyorsunuz.

Ayrıca normal video servisinde yatay video paylaşımları yapılırken IGTV servisinde dikey videolar paylaşılabiliyor. Bu yüzden iki servisi birbiri ile karıştırmamak gerekiyor. Doğru adımları atarak ise her iki servis sayesinde de hesaplarınızın etkileşimini arttırabilirsiniz. Gerek Instagram algoritmasına hitap ederek kullanıcılara daha ön sıralarda görünebiliyorsunuz gerekse takipçilerinizin ilgisini çekebiliyorsunuz. Instagram Tv izlenme satın al konusunda her an müşteri temsilcilerimizden yardım alabiliyorsunuz.